.
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
Redakcja

redagujący:adres email:numer telefonu:
.Tadeusz, Szejbakowski.t.szejbakowski@dabie.pl. 
.dabie.gmina@dabie.pl.123 
.Monika Filip - Turczyniak.m.filip@dabie.pl. 
.Cecylia Szofer.c.szofer@dabie.pl. 
.Natalia Szymczyk.n.szymczyk@dabie.pl.68 3830346 
.Renata Bożemska.ops.dabie@wp.pl.123 
.Irena Polak.i.polak@dabie.pl. 
.Piotr Kulik.p.kulik@dabie.pl.683830346 
.Barbara Godlewska.b.godlewska@dabie.pl.683830338 
 
. .
BIP - liczba wejść: 77679